Komercja - Wynajem

Cena:
6050.00 zł

Powierzchnia:
110.00 m2

Lokalizacja:
Rzeszów, Paderewskiego

Do wynajęcia dwa lokale o powierzchni około 120 m2 i 110 m2 w nowej inwestycji przy ul. Armii Krajowej w ST55 w Rzeszowie.

Lokale obecnie w stanie developerskim – istnieje możliwość wykończenia pod klucz.

Budynek wyróżniać będzie się nowoczesnym designem inspirowany światowej klasy inwestycjami i wysoki poziom wykończenia, świetna lokalizacja oraz funkcjonalność mieszkań. Oprócz tego, zadbamy o rozrywkę i atrakcje sportowe, a także stan zdrowia każdego mieszkańca naszej nowej inwestycji.

W budynku znajdować się będzie 98 ekskluzywnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 33m2 do 123m2 oraz 4 lokale usługowe zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, natomiast na parterze znajdować się będzie garaż.

17 piętrowy budynek będzie miał wysokość 60m, z wyższych pięter rozpościerać się będzie piękna panorama Rzeszowa i okolic. Na inwestycji zostanie zrealizowana 60m ściana zieleni, która będzie pełniła funkcję naturalnego filtra powietrza.

Inwestycja zostanie zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Paderewskiego, dzięki czemu zapewniony będzie sprawny dojazd do centrum miasta oraz do węzła autostrady A4. Budynek zapewniony będzie miał bezpośredni wjazd na aleję Armii Krajowej, dzięki czemu mieszkańcy nie doświadczą problemu korków na ulicach dojazdowych.

Na terenie inwestycji znajdować się będzie letnie kino plenerowe, plac zabaw oraz stacja naprawy rowerów.

Bliska okolica oferuje wszystko co potrzebne do codziennego życia: sklepy, park i tereny zielone, apteki, poczta czy lokale usługowe i biurowe. Lokale idealne na kancelarię, biura, inne.

CENA : 55 zł /m2

6050 zł - brutto

Aurum Nieruchomości

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

500 211 232