Mieszkania - Rynek pierwotny

Cena:
220000.00 zł

Powierzchnia:
47.00 m2

Lokalizacja:
Rzeszów, Drabinianka

Dla Klientów biura 10% rabatu na asortyment w Leroy Merlin!
Zapraszamy do zakupu mieszkań o powierzchni od  28 m2 do 84 m2 na osiedlu Drabinianka. Osiedle usytuowane jest w bardzo dobrej lokalizacji Rzeszowa. Położone jest bezpośrednio przy głównym ciągu komunikacyjnym. Jednym z najważniejszych kryteriów lokalizacji osiedla jest szybki dojazd do ścisłego centrum miasta, w którym koncentruje się życie kulturalne, handlowe oraz gospodarcze.
      W pobliżu znajdują się: nowa niska zabudowa jedno i wielorodzinna, przystanki MPK, dwa przedszkola, Szkoła Podstawowa, Osiedlowy Dom Kultury, atelier urody, restauracja, ścieżki rowerowe.
Całe osiedle składa się z 2 budynków - łącznie 81 mieszkań.
         Najważniejsze zalety osiedla: 
bardzo dobra lokalizacja,niska zabudowa,szybkie windy,duże tarasy z nowoczesnymi balustradami,indywidualne ogródki zielone na parterze,energooszczędna technologia,duża liczba miejsc parkingowych.
     Aby stworzyć na osiedlu wyjątkowy klimat, tereny wokół budynków zostaną zagospodarowane starannie dobraną zielenią.
     Dla przyszłych mieszkańców zadbano także o to, żeby osiedle było całkowicie niezależne budując pawilon handlowo-usługowy, w którym będzie mieścił się m.in.: sklep spożywczy.
Budynki wielorodzinne  będą wyposażone m.in. w:
5-komorowe okna z zespolonym pakietem 3-szybowym o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,6,izokorby oddzielające płytę tarasu od muru, które likwidując liniowy mostek cieplny zabezpieczają ścianę przed przemarzaniem,pokrycie powierzchni tarasu specjalistyczną żywicą, gwarantującą wieloletnią trwałość i komfortowe użytkowanie,najlepsze na rynku pustaki ceramiczne Wienerberger Porotherm posiadające najlepsze właściwości termiczne i akustyczne,ocieplenie ścian zewnętrznych 15 cm warstwą styropianu,bardzo oszczędne indywidualne kotły gazowe z automatycznym sterowaniem, pozwalające na dostosowanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach,grzejniki o wysokiej skuteczności ogrzewania,energooszczędne windy elektryczne.
Cena mieszkania od  : 4 600 zł/m2 - (przy wpłacie 95% wartości)
Cena komórki lokatorskiej: 3 250,00 zł brutto

Przykładowa wizualizacja wykończenia na zamieszczonych zdjęciach.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
AURUM NIERUCHOMOŚCI
RZESZÓW UL. REFORMACKA 4
  500 211 232, 667 869 374

(kontakt)
www.eaurum.pl